KATEGÓRIE E-SHOPU

Reflexné prvky na bicykle

Reflexné prvky na bicykle sú vyrobené z vysoko kvalitného reflexného materiálu. V tejto kategórii nájdete napríklad reflexné prúžky na ráfiky, reflexné tyčinky na drôty kolies, reflexné samolepky na bicykle, sedadlá, rámy a ďalšie prvky na ochranu cyklistov.

Reflexné prvky na bicykel: Na bicykli bezpečne aj potme a v zlom počasí

Reflexné prvky na bicykel by mali byť súčasťou výbavy každého zodpovedného cyklistu. Okrem toho, že zaručia našu bezpečnosť, aj motoristi za volantom sa budú cítiť istejšie, keď nás uvidia už z diaľky.

Či je to samolepka na bicykel alebo blikačka na bicykel, čokoľvek je lepšie, ako byť neviditeľní. Prečítejte si o reflexnýxh prvkoch na bicykel viac.

Pokračovat

Druhy reflexných prvkov na bicykel

Jazda na bicykli nie je len rýchly presun z miesta na miesto. Ide o ekologický spôsob prepravy, ktorý je tiež prospešný pre naše zdravie a ponúka množstvo zábavy. V poslednom čase ho využíva čoraz viac ľudí. A tak sa prirodzene stane, že na bicykel musíme vysadnúť aj večer, keď vonku vládne tma, často v noci či sychravom počasí.

Tma a iné nepriaznivé podmienky za oknom nie sú dôvodom ostávať doma. Stačí sa vybaviť reflexnými doplnkami na bicykel alebo reflexnými doplnkami pre cyklistu a bezpečne vyštartovať.

Reflexné doplnky na bicykel

Nenechávajme svoju bezpečnosť na náhodu. Stačí tak málo, aby sme sa v bezpečí vrátili domov. Reflexné doplnky na bicykel navyše ponúkajú množstvo zábavy.

Napríklad reflexné samolepky na bicykel v rôznych tvaroch a farbách, detské nálepky na bicykel, blikačky a odrazky na bicykel. Originálny vzhľad svojmu biku dodáme aj reflexnými tyčinkami, ktoré sa umiestňujú priamo na drôty kolies, a LED ventilkami.

Reflexné doplnky pre cyklistu

Reflexné prvky pre cyklistu, ktoré sa umiestňujú priamo na oblečenie alebo na doplnky, môžeme využiť pri akejkoľvek aktivite. Aj pri behu sa nám zídu LED klipy na topánky, celoreflexné vrecko na rameno alebo reflexné návleky.

Samozrejmosťou nielen pre cyklistu by mala byť reflexná vesta a reflexná páska na ruky. Z ďalších doplnkov spomenieme napríklad reflexné puzdro na mobil, celoreflexnú ľadvinku a poťah na batoh, reflexný poťah na prilbu či reflexné rukavice.

Čo hovorí o reflexných prvkoch na bicykel zákon?

Pravidlá a povinnosti, ktoré ako cyklisti musíme dodržiavať, sú zhrnuté v Zákone o cestnej premávke č. 8/2009 Z.z., konkrétne § 55. Donedávna zákon zahŕňal aj povinnosť mať bicykel vybavený reflexnými prvkami. V súčasnom znení zákona sa táto podmienka už nespomína.

Čo-to o osvetlení bicykla nájdeme v § 30 Vyhlášky MDV SR č. 134/2018 Z. z. v platnom znení. V noci alebo v zhoršenej viditeľnosti musí byť funkčné predné biele aj zadné červené svietidlo, pričom vyhláška kladie dôraz aj na zdroj elektrickej energie, ktorý musí svojou kapacitou zabezpečiť svietivosť nepretržite 1,5 hodiny.

Vo vyhláške sa tiež spomínajú odrazové sklíčka na bicykel, ktoré môžu byť kombinované so spomínanými svietidlami.

Hoci nám žiadny zákon neprikazuje doplniť výbavu bicykla o reflexné prvky, odporúčame tak urobiť z hľadiska bezpečnosti. Nejde predsa len o to „vidieť“, ale najmä o to „byť videný“.

Pre koho sú reflexné prvky vhodné?

Výhodou všetkých reflexných prvkov, ktoré ponúkame, je ich všestrannosť. Nie sú primárne určené iba na bicykel, väčšinu z nich vieme použiť aj na motocykel, kolobežku či kočík. Napríklad LED ventilky sa hodia, ak sa na prechádzku s kočíkom vyberieme v podvečerných hodinách.

Pre tých, ktorí si zaužívali beh skoro ráno alebo neskoro večer, sú tu klipy na topánky alebo čelovka. Beh nám spríjemní aj reflexné puzdro na mobil alebo reflexná ľadvinka.

LED klipy na topánky a detské nálepky na bicykel navyše majú veselý dizajn, deti si ich zamilujú. Takto ich môžeme bez obáv vyprevadiť na cestu do školy aj v zimných mesiacoch alebo v hmle. Ak chceme mať väčšiu istotu, chce to aj reflexný poťah na batoh.

Neónový neznamená reflexný

Veľa ľudí sa mylne domnieva, že obliecť si biele oblečenie alebo inú svetlú farbu je to isté, ako použiť reflexný doplnok. Žiadna z farieb nám nezaručí takú viditeľnosť ako práve reflexné prvky.

Napríklad biele oblečenie je vidieť zo vzdialenosti 55 m a červené zo vzdialenosti 24 m. Celkom na chvoste rebríčka je modrá farba, ktorú motorista dokáže rozpoznať zo vzdialenosti iba 18 m.

Niektorých zas od nosenia reflexných prvkov odrádza ich neónová až „krikľavá“ farba. Nikto nám však nekáže chodiť v zelenej veste. Reflexné doplnky nemusia byť zákonite neónové. Teda napríklad aj čierny vodeodolný poťah na batoh so správnymi reflexnými detailmi v tmavých farbách môže byť rovnako dobre viditeľný.

Reflexným prvkom dodáva ich výhodu špeciálny materiál, ktorý dokáže odrážať svetlo až na vzdialenosť 200 m. To už je dostatočná vzdialenosť aj čas na to, aby motorista včas zareagoval a cyklistu bezpečne predbehol.

Výhody reflexných prvkov na bicykel

Aj nosenie reflexných prvkov má niekoľko nevýhod. Napríklad, keďže sú odnímateľné, môžeme ich pri odchode z domu zabudnúť a niektoré doplnky zas môžu ovplyvniť aerodynamiku pohybu. A predsa, je tu oveľa viac výhod, ktoré hovoria za ich kúpu:

 • Zabezpečia našu bezpečnosť počas jazdy na bicykli;

 • Vďaka nim sme viditeľní na 200 m;

 • LED prvky svietia dokonca na vzdialenosť až 500 m;

 • Ideálne na jazdu v noci, v zhoršenej viditeľnosti, v daždi či v hmle;

 • Rôzne typy doplnkov na bicykel aj na oblečenie;

 • Je možné ich umiestniť tak, aby boli vždy dobre viditeľné;

 • Vhodné aj pre chodcov, motoristov, pri jazde na kolobežke a skateboardu;

 • Večerná prechádzka s kočíkom je oveľa bezpečnejšia;

 • Deti ich jednoducho milujú.

Norma EN 20471

Ak pri popise reflexných doplnkov natrafíme na atestáciu podľa normy EN 20471, môžeme si byť istí, že ide o tú najvyššiu kvalitu. EN 20471 je medzinárodná norma, ktorá upravuje požiadavky na reflexné detaily na odevoch najmä pracovníkov vo vysokorizikových oblastiach. Sem patrí napríklad práca v blízkosti ťažkých strojov a motorových vozidiel, práce na cestných komunikáciách či práca v tme.

Norma EN 20471 zaručuje, že budeme viditeľní za každých podmienok, v tme, v zhoršenej viditeľnosti, a najmä, viditeľní zo všetkých uhlov. Teda žiadne slepé uhly, ktoré by mohli viesť k nešťastiu.

Starostlivosť o reflexné prvky

Pri údržbe reflexných doplnkov je potrebné riadiť sa odporúčaniami výrobcu. Niektoré materiály, najmä poťahy na batohy, poťahy na prilby, reflexné návleky a pod. je možné prať v rukách. No aj pri ostatných doplnkoch treba dbať na údržbu.

Na starostlivosť o reflexné pásky, pruhy, nažehľovačky, samolepky, klipy a iné reflexné plochy môžeme použiť špeciálny prípravok, ktorý je určený priamo na obnovu reflexných vlastností takýchto doplnkov. Pretože, iba čisté reflexné prvky dokážu plniť svoju primárnu funkciu.

Prečítajte si, prečo nosiť reflexné prvky


Skrýt popis

Radenie:

Reflexný batoh zelený

Novinka

Reflexný batoh zelený
skladom
Katalógové číslo: 762-02
Rozmer: 35 x 41 cm
Balenie: 1 ks
Tento reflexný zelený batoh je navrhnutý tak, aby zvýšil viditeľnosť nositeľa v rôznych podmienkach, najmä za šera, za ...
2,50 EUR bez DPH
3,03 EUR s DPH

Reflexný batoh modrý

Novinka

Reflexný batoh modrý
do 10 dní
Katalógové číslo: 762-03
Rozmer: 35 x 41 cm
Balenie: 1 ks
Tento reflexný modrý batoh je navrhnutý tak, aby zvýšil viditeľnosť nositeľa v rôznych podmienkach, najmä za šera, za ...
do 10 dní
2,50 EUR bez DPH
3,03 EUR s DPH

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 72 ks

Novinka

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 72 ks
skladom
Katalógové číslo: 766
Rozmer: 8 cm
Balenie: 72 ks
Reflexné tyčinky/rúrky na drôty bicyklov – balenie 72 ks. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu 3M Scotchlite. JEDNODUCHÉ ...
17,23 EUR bez DPH
20,85 EUR s DPH

Celoreflexný športový batoh

Novinka

Celoreflexný športový batoh
skladom
Katalógové číslo: 780
Rozmer: 45 x 28 x 17 cm, objem 20 l
Reflexný športový batoh je vhodný na bežné nosenie, cykloturistiku atď. Celý batoh je vyrobený z vysoko reflexného ...
29,86 EUR bez DPH
36,13 EUR s DPH

Reflexný batoh červený

Novinka

Reflexný batoh červený
skladom
Katalógové číslo: 762-01
Rozmer: 35 x 41 cm
Balenie: 1 ks
Tento reflexný červený batoh je navrhnutý tak, aby zvýšil viditeľnosť nositeľa v rôznych podmienkach, najmä za šera, za ...
2,50 EUR bez DPH
3,03 EUR s DPH

Malé bezpečnostné svetlo - prívesok s COB diódami

Novinka

Malé bezpečnostné svetlo - prívesok s COB diódami
skladom
Katalógové číslo: 234
Rozmer: 6 × 3 × 2 cm
Balenie: 1 ks
Malé a ľahké bezpečnostné svetlo - prívesok s COB diódami. Má tri svetelné režimy: svietenie 100%, svietenie 70% a blikanie. ...
4,32 EUR bez DPH
5,23 EUR s DPH

Detská reflexná vesta

Detská reflexná vesta
skladom
Katalógové číslo: 723
Rozmer: v. 46 cm, š. 39 cm
Balenie: 1 ks
Detská reflexná vesta pre deti od 3 do 6 rokov s jedným reflexným pruhom. Vyberajte z dvoch farieb - červená a modrá. ...
3,59 EUR bez DPH
4,34 EUR s DPH

Reflexný batoh čierny

Reflexný batoh čierny
skladom
Katalógové číslo: 762-04
Rozmer: 35 x 41 cm
Balenie: 1 ks
Tento reflexný čierny batoh je navrhnutý tak, aby zvýšil viditeľnosť nositeľa v rôznych podmienkach, najmä za šera, za ...
2,50 EUR bez DPH
3,03 EUR s DPH

Reflexné púzdro na telefón

Reflexné púzdro na telefón
skladom
Katalógové číslo: 763
Rozmer: 11 cm x 17 cm
Balenie: 1 ks
Reflexné púzdro na mobilný telefón s pásikom na ruku. Ochráni Vás aj Váš telefón. Možnosť ovládať dotykový displej cez ...
5,23 EUR bez DPH
6,33 EUR s DPH

Celoreflexná ľadvinka

Celoreflexná ľadvinka
skladom
Katalógové číslo: 765
Rozmer: 35 cm x 5 cm x 12 cm
Balenie: 1 ks
Celoreflexná ľadvinka je praktická a vodeodolná. Vyrobená z ultra reflexného materiálu. Je určená pre chodcov, športovcov a ...
6,32 EUR bez DPH
7,65 EUR s DPH

Celoreflexné vrecko na paži

Celoreflexné vrecko na paži
skladom
Katalógové číslo: 768
Rozmer: 8 cm x 17,5 cm x 4 cm
Balenie: 1 ks
Celoreflexné puzdro na ruku je veľmi praktické, ľahko ho pripevníte na svoju ruku. Vyrobené z ultra reflexného materiálu. Je ...
8,36 EUR bez DPH
10,12 EUR s DPH

Ľahká COB čelovka PRO STREET 120lm II.

Ľahká COB čelovka PRO STREET 120lm II.
skladom
Katalógové číslo: 233
Rozmer: 6,5 × 4 × 4,5 cm
Ľahká COB čelovka PRO STREET 120lm II. Malá, ľahká, výkonná čelovka s vysoko jasným LED COB svetlom je vhodná na označenie ...
7,23 EUR bez DPH
8,75 EUR s DPH

Reflexný magnetický LED klip - spĺňa EN 13356 | EN 17353

Reflexný magnetický LED klip - spĺňa EN 13356 | EN 17353
skladom
Katalógové číslo: 747 - LED KLIP C
Rozmer: 3 x 10,6 cm, zložený 3 x 5,3 cm
Balenie: 1 ks
Reflexný magnetický LED klip je praktická reflexná blikačka, ktorá sa jednoducho, pomocou magnetov na oboch stranách, upevní ...
4,05 EUR bez DPH
4,90 EUR s DPH

LED klipy na topánky biele so zeleným svetlom

LED klipy na topánky biele so zeleným svetlom
skladom
Katalógové číslo: 960 - biela
Balenie: balenie 1 ks, balenie 2 ks
LED klipy na topánky biele so zeleným svetlom v noci po zapnutí krásne žiaria až na 500 m. Sú vodeodolné a zaisťujú vysokú ...
3,73 EUR bez DPH
4,51 EUR s DPH

LED klipy na topánky čierne so zeleným svetlom

LED klipy na topánky čierne so zeleným svetlom
skladom
Katalógové číslo: 960 - čierne
Balenie: balenie 1 ks, balenie 2 ks
LED klipy na topánky čierne so zeleným svetlom v noci po zapnutí krásne žiaria až na 500 m. Sú vodeodolné a zaisťujú ...
3,73 EUR bez DPH
4,51 EUR s DPH

LED svietiace ventilky na bicykel - viacfarebné - balenie 2 ks

LED svietiace ventilky na bicykel - viacfarebné - balenie 2 ks
do 10 dní
Katalógové číslo: 848-06 viacfarebný
Balenie: 2 ks
Bezpečnostný prvok pre cyklistov - vhodný pre bicykle, kolobežky, detské kočíky. LED svietiace viacfarebné ventilky majú ...
do 10 dní
2,23 EUR bez DPH
2,70 EUR s DPH

LED svietiace ventilky na bicykel - žlté - balenie 2 ks

LED svietiace ventilky na bicykel - žlté - balenie 2 ks
skladom
Katalógové číslo: 848-05 žltý
Balenie: 2 ks
Bezpečnostný prvok pre cyklistov - vhodný pre bicykle, kolobežky, detské kočíky. LED svietiace žlté ventilky majú pohybový ...
2,23 EUR bez DPH
2,70 EUR s DPH

LED svietiace ventilky na bicykel - červené - balenie 2 ks

LED svietiace ventilky na bicykel - červené - balenie 2 ks
skladom
Katalógové číslo: 848-03 červený
Balenie: 2 ks
Bezpečnostný prvok pre cyklistov - vhodný pre bicykle, kolobežky, detské kočíky. LED svietiace červené ventilky majú ...
2,23 EUR bez DPH
2,70 EUR s DPH

LED svietiace ventilky na bicykel - zelené - balenie 2 ks

LED svietiace ventilky na bicykel - zelené - balenie 2 ks
skladom
Katalógové číslo: 848-02 zelený
Balenie: 2 ks
Bezpečnostný prvok pre cyklistov - vhodný pre bicykle, kolobežky, detské kočíky. LED svietiace zelené ventilky majú pohybový ...
2,23 EUR bez DPH
2,70 EUR s DPH

LED svietiace ventilky na bicykel - modré - balenie 2 ks

LED svietiace ventilky na bicykel - modré - balenie 2 ks
skladom
Katalógové číslo: 848-01 modrý
Balenie: 2 ks
Bezpečnostný prvok pre cyklistov - vhodný pre bicykle, kolobežky, detské kočíky. LED svietiace modré ventilky majú pohybový ...
2,23 EUR bez DPH
2,70 EUR s DPH

Reflexná ľadvinka na telefón

Reflexná ľadvinka na telefón
skladom
Katalógové číslo: 764 žltá
Rozmer: šírka 23 cm, hĺbka 10 cm, ľahko nastaviteľná veľkosť okolo pása
Balenie: 1 ks
Reflexná ľadvinka na telefón je vodeodolná a praktická, s priehľadom na mobilný telefón a s priechodom na slúchadlá. Ľahko ...
6,77 EUR bez DPH
8,19 EUR s DPH

Páska na ruku s LED svetlom ZELENÁ

Novinka

Páska na ruku s LED svetlom ZELENÁ
skladom
Katalógové číslo: 994 zelená
Rozmer: plastová časť 19 x 4 cm + 23 cm elastický pásik
Balenie: 1 ks
Páska na ruku s LED svetlom ZELENÁ je vhodná pre bežcov, chodcov a cyklistov - BUĎTE VIDIEŤ NA CESTE !!! Módny LED náramok s ...
4,50 EUR bez DPH
5,45 EUR s DPH

Lekárnička na bicykel

Lekárnička na bicykel
skladom
Katalógové číslo: 577 - cyklistická lekárnička
Rozmer: 13 x 11 cm
Balenie: 1 ks
Veľmi malá, skladná lekárnička na bicykel s najdôležitejším ošetrením pre cyklistov, športovcov a turistov. Ste ...
6,32 EUR bez DPH
7,65 EUR s DPH

3M reflexný poťah na batoh - NEPREMOKAVÝ

3M reflexný poťah na batoh - NEPREMOKAVÝ
skladom
Katalógové číslo: 979
Rozmer: 35 x 55 x 15 cm
Balenie: 1 ks
Módny 3M reflexný nepremokavý poťah na Váš batoh. Počas dňa nenápadný, ale za šera a v noci veľmi žiarivý. Je vyrobený ...
13,59 EUR bez DPH
16,44 EUR s DPH

Reflexné športové rukavice

Novinka

Reflexné športové rukavice
skladom
Katalógové číslo: 987
Rozmer: veľkosť S, M, L, XL
Balenie: 1 pár
Reflexné športové rukavice sú príjemné, teplé a elastické. Prispôsobené na písanie na smartfónoch. Vyrobené z vysoko ...
13,14 EUR bez DPH
15,90 EUR s DPH

Reflexné návleky

Reflexné návleky
skladom
Katalógové číslo: 559
Rozmer: veľkosť M a L
Balenie: 1 pár
Chodci, cyklisti - BUĎTE VIDIEŤ v cestnej premávke !!!! Reflexné návleky sú pohodlné a držia pekne na nohe pod kolenom pomocou ...
9,05 EUR bez DPH
10,95 EUR s DPH

Reflexná ľadvinka nepremokavá - čierna

Reflexná ľadvinka nepremokavá - čierna
skladom
Katalógové číslo: 964-03 čierna - nepremokavá
Rozmer: šírka 23 cm, hĺbka 10 cm
Balenie: 1 ks
Čierna ľadvinka s reflexným pruhom je praktická a vodeodolná, s priechodom na slúchadlá. Ľahko nastaviteľná veľkosť okolo ...
6,14 EUR bez DPH
7,43 EUR s DPH

Reflexná ľadvinka nepremokavá - oranžová

Reflexná ľadvinka nepremokavá - oranžová
skladom
Katalógové číslo: 964-02 oranžová - nepremokavá
Rozmer: šírka 23 cm, hĺbka 10 cm
Balenie: 1 ks
Oranžová ľadvinka s reflexným pruhom je praktická a vodeodolná, s priechodom na slúchadlá. Ľahko nastaviteľná veľkosť ...
6,14 EUR bez DPH
7,43 EUR s DPH

AKCIA Reflexný magnetický klip koliesko

AKCIA

-30%
AKCIA Reflexný magnetický klip koliesko
skladom
Katalógové číslo: 970-02 koliesko
Rozmer: 5 cm šírka , 14 cm dĺžka
Balenie: 1 ks
Reflexný magnetický klip v tvare kolieska s logom Altima.
Tento skvelý bezpečnostný prvok sa jednoducho, pomocou magnetov na ...
1,75 EUR bez DPH
2,12 EUR s DPH

Reflexný magnetický klip slniečko

Reflexný magnetický klip slniečko
skladom
Katalógové číslo: 970-01 slniečko
Rozmer: 5,5 cm šírka , 15,5 cm dĺžka
Balenie: 1 ks
Reflexný magnetický klip s motívom usmievavého slniečka. Tento skvelý bezpečnostný prvok sa jednoducho, pomocou magnetov na ...
2,50 EUR bez DPH
3,03 EUR s DPH

Reflexná ľadvinka nepremokavá - žltá

Reflexná ľadvinka nepremokavá - žltá
skladom
Katalógové číslo: 964-01 žltá - nepremokavá
Rozmer: šírka 23 cm, hĺbka 10 cm
Balenie: 1 ks
Žltá ľadvinka s reflexným pruhom je praktická a vodeodolná, s priechodom na slúchadlá. Ľahko nastaviteľná veľkosť okolo ...
6,14 EUR bez DPH
7,43 EUR s DPH

3M reflexný poťah na batoh - žltý - NEPREMOKAVÝ

3M reflexný poťah na batoh - žltý - NEPREMOKAVÝ
skladom
Katalógové číslo: 948
Rozmer: 48 x 30 x 18 cm
Balenie: 1 ks
Kvalitný 3M reflexný žltý nepremokavý poťah na batoh s reflexnými pruhmi z materiálu 3M Scotchlite. Je to praktický ...
13,59 EUR bez DPH
16,44 EUR s DPH

3M reflexný poťah na cyklistickú prilbu

3M reflexný poťah na cyklistickú prilbu
do 10 dní
Katalógové číslo: 963
Rozmer: vhodný pre všetky cyklistické prilby
Balenie: 1 ks
3M reflexný žltý poťah na cyklistickú prilbu je NEPREMOKAVÝ, vhodný na všetky cyklistické prilby. Skvelý doplnok na ...
do 10 dní
8,60 EUR bez DPH
10,41 EUR s DPH

Športové reflexné puzdro na telefón

Športové reflexné puzdro na telefón
skladom
Katalógové číslo: 946
Balenie: 1 ks
Elegantné športové reflexné puzdro na mobilný telefón s pásikom na ruku. Na obvod paže 27-34 cm, na veľkosť telefónu iPhone ...
10,91 EUR bez DPH
13,20 EUR s DPH

Reflexné samolepky na bicykel - žlté

Reflexné samolepky na bicykel - žlté
skladom
Katalógové číslo: 868-02 žltá
Rozmer: dĺžka samolepky 10 cm
Balenie: 16 ks samolepiek v balení
Žlté reflexné samolepky na bicykel - prúžky na ráfiky, veľmi kvalitný 3M materiál. ĽAHKÉ POUŽITIE - jednoducho sa nalepí ...
4,50 EUR bez DPH
5,45 EUR s DPH

Reflexné samolepky na bicykel - biele

Reflexné samolepky na bicykel - biele
skladom
Katalógové číslo: 868-01 biela
Rozmer: dĺžka samolepky 10 cm
Balenie: 16 ks samolepiek v balení
Biele reflexné samolepky na bicykel - prúžky na ráfiky, veľmi kvalitný 3M materiál. ĽAHKÉ POUŽITIE - jednoducho sa nalepí ...
4,50 EUR bez DPH
5,45 EUR s DPH

AKCIA Reflexné plastové prvky

AKCIA

-30%
AKCIA Reflexné plastové prvky
skladom
Katalógové číslo: 849
Balenie: balenie 36 ks
Farebné a hravé reflexné plastové prvky na bicykel, vyrobené z vysoko reflexného materiálu 3M. JEDNODUCHO A RÝCHLO sa ...
4,90 EUR bez DPH
5,93 EUR s DPH

AKCIA Reflexné klipy na nohavice

AKCIA

-30%
AKCIA Reflexné klipy na nohavice
skladom
Katalógové číslo: 843
Rozmer: šírka 1 cm, dĺžka 23 cm
Balenie: balenie 2 ks, cena za pár
Reflexné plastové klipy (spony) sú skvelým bezpečnostným prvkom nielen pre cyklistov. Jednoducho sa obopnú okolo nohavice ...
2,84 EUR bez DPH
3,43 EUR s DPH

LED blikačky na bicykel

LED blikačky na bicykel
skladom
Katalógové číslo: 869 - biela + červená
Rozmer: 2 LED blikačky
Balenie: balenie 2 ks/cena za pár
Nové atraktívne blikačky na bicykel v silikónovom puzdre, cena za pár - biela blikačka sa dáva dopredu na bicykel, červená ...
4,50 EUR bez DPH
5,45 EUR s DPH

Reflexné samolepky na bicykel

Reflexné samolepky na bicykel
skladom
Katalógové číslo: 868-03 oranžová
Rozmer: dĺžka samolepky 10 cm
Balenie: 16 ks samolepiek v balení
Oranžové reflexné samolepky na bicykel - prúžky na ráfiky, veľmi kvalitný 3M materiál. ĽAHKÉ POUŽITIE - jednoducho sa ...
4,50 EUR bez DPH
5,45 EUR s DPH

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 36 ks

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 36 ks
skladom
Katalógové číslo: 857
Rozmer: 8 cm
Balenie: 36 ks
Reflexné tyčinky/rúrky na drôty bicyklov – balenie 36 ks. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu 3M Scotchlite. JEDNODUCHÉ ...
9,45 EUR bez DPH
11,43 EUR s DPH

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 24 ks

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 24 ks
skladom
Katalógové číslo: 856
Rozmer: 8 cm
Balenie: 24 ks
Reflexné tyčinky/rúrky na drôty bicyklov – balenie 24 ks. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu 3M Scotchlite. JEDNODUCHÉ ...
6,64 EUR bez DPH
8,03 EUR s DPH

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 10 ks

Reflexné tyčinky na drôty kolies bicyklov - balenie 10 ks
skladom
Katalógové číslo: 866
Rozmer: 8 cm
Balenie: 10 ks
Reflexné tyčinky/rúrky na drôty bicyklov – balenie 10 ks. Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu 3M Scotchlite. JEDNODUCHÉ ...
3,09 EUR bez DPH
3,74 EUR s DPH

Reflexná vesta pre deti a dospelé v tvare V - spĺňa EN 13356 | EN 17353

Reflexná vesta pre deti a dospelé v tvare V - spĺňa EN 13356 | EN 17353
skladom
Katalógové číslo: 820
Rozmer: 41x26cm
Balenie: 1 ks
Jednoduchá a praktická reflexná vesta v tvare V je určená pre deti aj pre dospelých. Spĺňa európsku normu kvality EN 13356 | ...
2,82 EUR bez DPH
3,41 EUR s DPH

Reflexný poťah na batohy žltý - NEPREMOKAVÝ

Reflexný poťah na batohy žltý - NEPREMOKAVÝ
skladom
Katalógové číslo: 863
Rozmer: 45x38cm
Balenie: 1 kus
Reflexný žltý poťah na batohy je nepremokavý a skladný, vhodný na batohy a školské tašky. Je to praktický bezpečnostný ...
3,59 EUR bez DPH
4,34 EUR s DPH

 

 

Sťahujte nový katalóg!
REFLEXNÉ PRVKY
2024

reflexní prvky - Altima - katalog - 2019

Stiahnuť katalóg

 

DARUJTE BEZPEČNOSŤ
vašim blízkým

Stiahnuť leták


Sťahujte katalóg a cenník
NAŽEHĹOVACÍCH OBRÁZKOV a ZÁPLAT

Stiahnuť katalóg
 

 

PayU

Jsme partneři projektu